Chorvatsko - Krk

Navštivte s námi překrásný ostrov Krk a potápěčském centru Neptun v městečku Šilo.

Centrum se nachází přímo na břehu moře a je plně vybaveno pro rekreační i technické potápění.  Láhve je možno plnit vzduchem, nitroxem i trimixem. Potápění je možné ze břehu, ale je možné se nechat zavést lodí na nejatraktivnější lokality jako jsou vrak Pelastatis, mys Šilo, sv. Marak, jeskyně Vrbnik, mělčina Tenki, mys Lavina, Katedrala, Plovanov stol..  Na přání je možné zajistit potápění na ostrovech Prvič, Goli otok a Plavnik .

Ubytování je v apartmánech pro čtyři osoby v blízkosti potápěčského centra. Každý apartmán je vybaven  kuchyňskou linkou, vlastním sociálním zařízením, pokoje jsou dvoulůžkové. Parkování v místě, k dispozici je krb ke grilování.Cena ubytování včetně poplatků je 20 Euro za osobu a noc.Cena potápění : 23 Euro za ponor z lodi, 13 Euro za ponor ze břehu. V ceně je plnění lahví a potápěčský průvodce.Cena nezahrnuje: půjčení výstroje, výstroj si včas zajistěte na našich prodejnách.

Všichni potápěči musí mít potápěčské pojištění. Zájemcům zajistíme cestovní a potápěčské pojištění Allianz za 60,- Kč / den. Cestovní pojištění za 40,- Kč / den.

MOŽNOST DOKONČENÍ KURZŮ OWD, AOWD, DEEP DIVER A NITROX DIVER.

Doprava: vlastní, možnost domluvy na vytížení aut.  Nástup na ubytování je v sobotu 22.8. do 15.hodin, (běžně bývají apartmány volné kolem poledne).

 Zájemci hlaste se ihned z důvodu rezervace apartmánů na tel. 602 305 852                  nebo e.mail. premysl.kubin@snakesub.cz

 Ostrov KRK

Patří do skupiny Kvarnerských ostrovů, je největší v celém jadranském souostroví, je jedním z nejkrásnějších na celém Jadranu. Od naší státní hranice s Rakouskem je vzdálen pouhých 590 km. S pevninou je spojen impozantním mostem, dlouhým 1430 m. Ostrov je neodolatelný svou čistotou, vůní léčivých rostlin a křišťálově čistým mořem.

Obec Šilo

Přístav a malé letovisko na východním pobřeží ostrova Krku, naproti letovisku Crikvenice. Přímo v Šilu je pěkná malá písečná pláž vhodná i pro malé děti a malá pláž z jemných oblázků. Ty doplňují částečně vybetonované skalnaté pláže, dál od obce je několik krásných skalnatých zátok s malými oblázkovými plážemi.