Maledivy 21.3. - 30.3.2014

Pro všechny cestovatele plánujeme opět zájezd na Maledivy, tentokrát na lodi MV LEO.

Termín: 21.-30. březen 2014

Cena:

2 Kajuty LUX na horní palubě

Velká - 56 900,-

Menší -  55 900,-

Dolní kajuty - 54 900,-

 

Obsazeno!!!

Na hlavní palubě lodi je jacuzzi, bar ( alkohol a soft drinks , pivo ), jídelna a salonek. Ceník vyžádáme a pošleme. Pivo by mělo být za 4 USD/330 ml, soft drink za 2 USD.

Loď má samozřejmě také sun deck, kde je prostor pro opalování ( lehátka ).

Veškeré potápěčské vybavení je po celou dobu zájezdu na dhoni, kde se foukají lahve i nitrox.

Na lodi jsou standardně 12 l lahve, pokud někdo potřebuje 15 l, tak je za příplatek 70 USD/ týden.

Všichni potápěči musí mít pojištění – potápění. Striktně vyžadují a kontrolují. A samozřejmě musí mít potápěčskou certifikaci s sebou.

Každý potápěč by měl mít vlastní deko boji a potápěčský počítač.

 

Na lodi jsou po celou dobu 2 potápěčští průvodci ( místní ).

 

Na lodi je WiFi připojení, samozřejmě nefunguje na všech místech, ale pokrytí je docela dobré. Osoba by měla platit 20 USD za týden, pokud budou používat.

 

 

DŮLEŽITÉ: Na všech lodích a hotelech na Maledivách se ke všemu, co klient na lodi objedná ( alkohol, soft drink, nitrox….) připočítává tzv. GST, momentálně 8 % !!!!

V ceně je zahrnuto: letenka + transfery, používání Nitroxu, 3 x denně strava formou švédských stolů a odpolední svačina, voda, káva, čaj celodenní použití bez omezení, potápění, 12 l lahve, olova, potápěčský průvodce, BBQ na ostrově a pokud je zájem, návštěva Male  s místním průvodcem.

V ceně není zahrnuto: doprava na letiště, pojištění, alkohol a soft drinks, 15 l lahve, GST 8% ,bakšiš – doporučuje se 100 USD/ osoba ( na lodi platí každý klient sám přímo ).

 

Program

 

Trasa: jedná se o období nejvyšší sezony, kdy se jezdí tzv. centrální trasa – North Male Atoll, Rasdhoo Atoll, North Ari Atoll, South Ari Atoll, South Male Atoll

V tomto období by měli potápěči vidět asi nejvíc z Malediv ( žraloci, manty a velrybí žraloci…. )