Potápění Thajsko

Potápění v Thajsku-ostrov Koh Lanta

 

                       Termín:1.2. - 14.2. 2011

 

            Cena:  39 500,- Kč -  varianta   I  

                       31 000,- Kč    nepotápěč

                       43 500,- Kč - varianta  II   

                       35 000,- Kč    nepotápěč         

 

Základní cena zahrnuje: letenku Praha - Bangkok - Praha, letenku na místní lince Bangkok - Krabi, Krabi - Bangkok, letištní a bezpečnostní taxy. Transfery, ubytování 10 nocí. Potápěčský balíček 10 ponorů, safari na slonech, půjčení motorky.

 

Varianta I  - ubytování v příjemném, jednoduše zařízeném bungalovu  bez teplé vody s větrákem nad postelí.V ceně lehká snídaně.

Varianta II - ubytování v bungalovech vybavených klimatizací, teplou vodou, televizí, lednicí a se snídaní formou švédských stolů.

Ostrv Koh Lanta je jedním z mála klidných míst Thajska přesto že jej začíná vyhledávat čím dál větší množství turistů. Jednotlivé resorty jsou krásně schované v palmových hájích na břehu moře a jsou velice příjemně propojeny s tropickou vegetací. Teplá voda v této tropické části není nutností. Součástí každého resortu jsou dlouhé písčito kamenité pláže, u dražší varianty bazén se sladkou vodou, masážní altánky kde můžete po celý den využívat thajských masáží. Samozřejmostí jsou plážové bary a restaurace kde si můžete pochutnat na místních specialitách za velice příznivé ceny. 

 

Cena nezahrnuje: stravování mimo snídaně, pojištění léčebných výloh, potápěčské pojištění. Možno zajistit cestovní a potápěčské pojištění Allianz za 120,- Kč na den. Případné další ponory nad rámec balíčku potápění. Vízum v Dubaji 1150,- Kč.

 

Potápění: na všechny lokality se vyjíždí pohodlnou rychlou lodí. Celoroční teplota moře je kolem 30stupňů s vynikající viditelností. Potápění na Koh Lantě nabízí jedny z nejlepších potápěčských lokalit v Thajsku. Překrásné korálová útesy a bohatý podmořský život dělají z Lanty oblíbené místo pro potápění a uspokojí každého potápěče. Za příplatek 1 000 THB (asi 600,- Kč) je možné navštívit lokality Hin Daeng/ Hin Muang s častým výskytem mant, žraloků útesových, velkých barakud, ale i žraloka velrybího. Tyto lokality patří mezi TOP TEN nejlepších lokalit na světě.

 

Další zajímavosti: ostrov Koh Lanta je 27 kilometrů dlouhý a je ideálním místem pro strávení aktivní i relaxační dovolené. Na jedné straně liduprázdné pláže na druhé straně rušné bary se svojí specifickou atmosférou. Můžete se vydat na výlety do džungle, jsou zde k vidění jeskyně a vodopády. Nebo se můžete vydat na jedno nebo vícedenní výlety na okolní ostrovy Phi Phi, Phuket a další méně známé.  

 

Program: 1.2. odlet z Prahy v 15,50 hod., přílet do Dubaje  2.2. v 0,35 - prohlídka Dubaje

                2.2. odlet z Dubaje ve 23,10 hod. přílet do Bangkoku v 8,00 hod. 3.2.- ve 12,15 přelet na Krabi. Dále transfer minibusem na ostrov Koh Lanta.

                4.- 11.2. potápění, relax a výlety dle chuti a podmínek na moři.

                12.2. transfer do Krabi, v 16,25 přelet do Bangkoku, prohlídka Bangkoku, nocleh.

                13.2. prohlídka Bangkoku, večer odjezd na letiště.

                14.2. v 1,05 hod. odlet do Dubaje, přílet ve 4,50 hod. V 10,30 hod. odlet z Dubaje,

                14.2. přílet do Prahy ve 14,00 hod.

 

Platby: záloha 20 000,- Kč při přihlášení z důvodu rezervace letenek. Po vystavení zálohové faktury buď hotově na našich provozovnách v Mladé Boleslavi a Liberci, nebo na č.ú. 189525774/0300 VS číslo faktury. 

Včasným zaplacením zálohy je garantována cena zájezdu, která se jinak může navýšit v případě zvýšení palivových příplatků leteckou společností, nebo růstem kurzu Eura a Dolaru.

Upozornění: každý účastním musí mít s sebou fotku pro vyřízení thajského víza, získá se na letišti v Bangkoku, do 15. dnů je bezplatné.

Více informací na tel. 602 305 85 nebo mail: obchodmb@snakesub.cz

Potápění v Thajsku-ostrov Koh Lanta. Foto z předěšlé akce najdete zde.