Kurzy potápění

 

Pozitivní přátelský přístup, nové a moderní potápěčské vybavení a 20 let zkušeností s vedením potápěčských kurzů - to, a mnohem více, jsou atributy naší potápěčské školy.

Nabízíme širokou nabídku potápěčských kurzů připravenou tak, aby si u nás vybral opravdu každý. Provedeme Vás podvodním světem od úplných začátků až po technické kurzy pro zkušené potápěče, kteří se rádi zdokonalí v potápění ve vracích, jeskyních, pod ledem anebo do hloubek za pomoci Trimixových směsí. Pokud je vaší srdeční záležitostí spíše rebreather, nezklameme vás ani v tomto případě.

Náš tým je složen z potápěčů, kteří mají opravdu radost z potápění a neustále se vzdělávají a posouvají dál na základě celosvětových poznatků z oblasti potápění. Své zkušenosti přenášejí do vedení kurzů. Věnujeme se nejen fyzické přípravě na potápění, ale klademe důraz i na psychickou a duševní pohodu, která je nedílnou součástí tohoto sportu.

Ať už plánujete potápění v rámci aktivních dovolených nebo k vám promlouvá adrenalin potápění se mezi žraloky a vraky dávno zapomenutých lodí, jsme připraveni vám splnit sny a přání - o to se postará tým velice zkušených Snakesub instruktorů a divemasterů.

 

Víme, jak na to! S námi je potápění opravdu radost.

Váš Snakesub tým

Sleva až 500 Kč pro účastníky ochutnávek potápění.

 

Instruktorské kurzy

Naši instruktoři poznej nás
Náš ceník co to stojí