Ochutnávka potápění ve věži

Postavit se klidně na hlavu a užít si stav beztíže.

Ano, i toto vše je možné zažít v našich ochutnávkách potápění, které pro Vás připravil náš potápěčský tým Snakesub. Potopte se s námi až na samé dno potápěčské věže.
Jsme tým lidí, kteří již několikrát pořádali překonání Českého potápěčského rekordu v počtu potápěčů, kteří se "vejdou" do potápěčské věže.
Poslední počet je 258 potápěčů.

Poznejte futuristický podvodní svět ticha a pohody.

Každý čtvrtek od 18:00 - 20:00 ( říjen-duben)  je možné si exkluzivně s námi vyzkoušet potápění v nové potápěčské věži v libereckém bazénu. Potopte se až na dno nejhlubší potápěčské věže v ČR.

Nově nabízíme termíny i o víkendu, které naleznete vypsány zde.

Pečovat o Vás bude tým velmi zkušených potápěčských instruktorů a potápěčských průvodců.

Naším cílem je bezpečnou a pohodovou cestou ukázat jaký je vlastně potápění úžasný sport, který se dá provozovat v jakémkoliv věku.
V rámci ochutnávky potápění si v rychlém sledu projdete praktickou a teoretickou část kurzu potápění pro začátečníky.  Naše ochutnávka potápění je víc než si myslíte. Přesvědčte se sami na vlastní kůži..

Cena: 1200,- Kč

Rozhodnete-li se po absolvování této ochutnávky pokračovat u nás v kurzu potápění pro začátečníky OWD, odečteme vám z ceny kurzu 500,- Kč

Ukázku videa z ochutnávky naleznete zde.

Ostatní videa v galerii.

 

 

Cena zahrnuje:

 • teoretickou část výuky
 • zapůjčení kompletní potápěčské výstroje
 • vstup do bazénu a věže
 • min. 30min pod vodní hladinou
 • instruktora

 

 

Podmínky:

 • od 10 let se souhlasem rodičů
 • dobrý zdravotní stav (dle vlastního uvážení)
 • touhu po dobrodružství

 

Termíny

každý čtvrtek od října do dubna v daném kalendářním roce

Nedělní termíny pro Slevomat:

25.3.2018 ve 12.50

15.4.2018 ve 12.50

29.4.2018 ve 12.50

Harmonogram

Sraz účastníků ochutnávky potápění je vždy v centru Snakesub s.r.o, U Nisy 18 v Liberci od 16.30 hod., popřípadě dle dohody s koordinátorem ochutnávky. Tyto termíny platí pro ochutnávky, které se konají ve čtvrtek od 18.00 do 20.00 hod. v období od října do dubna daného kalendářního roku v libereckém bazénu. K parkovaní vozidel můžete využít bezplatné parkovací místa v našem areálu.

Od 16.30 do 16.55 - zkouška potápěčské výstroje a seznámení se s týmem.

Od 17.00 do 17.30- teoretická část výuky ochutnávky potápění (briefing).

Teoretická část je zaměřena, tak aby vás naučila bezpečným základům potápění, jako je vyrovnání tlaku ve středouší (aby uši neboleli), frekvence dýchání z potápěčské automatiky, odstranění zamlžení masky pod vodní hladinou, komunikaci potápěčskými signály a mnoho dalších užitečných dovedností.

V 17.30 hod. odjezd na bazén a složení potápěčské výstroje v prostoru potápěčské věže.

V 17.50 hod. společný odchod do dětských šaten a do sprchy. Sraz u potápěčské věže v 18.00 hod. Společné sestavení potápěčského přístroje a rozdělení do buddy týmu.

První část ochutnávky bude probíhat v bazénu v dráze číslo 1. V této krátké části se naučíme práci s kompenzátorem vztlaku, s potápěčskou automatikou a pohyb pod vodou. Následně se odebereme do potápěčské věže, kde si můžete prověřit dovednosti, které jste v průběhu ochutnávky měli možnost nastřádat. Po ukončení ochutnávky sraz ve 20.00 hod u šaten a společný přesun k naložení potápěčské techniky do přistaveného auta. Debriefing v místní pizzerii a odjezd domů.

Z části Vaší ochutnávky bude pořízen video záznam, který bude vložen na náš webový portál v menu "Galerie a video" popřípadě na náš Facebookový profil.

Tento harmonogram byl sepsán pro Vaši lepší orientaci a věříme, že si užijeme společné chvíle pod vodní hladinou. Změny jsou vyhrazeny.

 

Vyvarujte se prosím užití a to minimálně 2 hodiny před ochutnávkou potápění tablet na tlumení bolesti, jako brufen ibubrufen atd. V rámci ochutnávky Vám vysvětlíme proč užití nedporučujeme. Děkujeme

 

FAQ

Nejčastější dotazy budou postupně zodpovězeny. Volete, pište na naše kontaktní údaje

Komentáře a reakce

 • Pátek, 4. červenec, 2014

  Líbila se Vám?

  Dejte nám znát svůj názor na ochutnávku potápění.