Ochutnávka potápění ve věži

Ponor do hloubky až 8,5 metru – a proč ne právě v potápěčské věži?

Video z Ochutnávky potápění ZDE.

Pojď do toho s námi při ochutnávce potápění, kterou pro vás pravidelně připravuje náš potápěčský Snakesub tým. Potopte se s námi až na samé dno potápěčské věže v Liberci.

Cena: 1 350 Kč/ ochutnávku

TERMÍNY - Ochutnávky potápění v potápěčské věži v bazénu Liberec
2020
02/2020 03/2020 04/2020 05/2020 06/2020
02.02. 01.03. 02.04. 31.05. 07.06.
06.02. 05.03. 05.04.
13.02. 12.03. 09.04.
16.02. 15.03. 16.04.
20.02. 19.03. 19.04.
27.02. 26.03. 23.04.
29.03.

 

Čtvrteční termíny od 16:45 hod. Sraz na prodejně Snakesub Liberec

Nedělní termíny od 12:45 hod. Sraz na prodejně Snakesub Liberec

Přešktnuté termíny = buď již OBSAZENO, nebo již realizováno

Poznejte jedinečný podvodní svět ticha a pohody.

Každý čtvrtek od října do dubna a také ve vybrané neděle je možné si s námi vyzkoušet exkluzivní potápění v potápěčské věži v libereckém bazénu. Potopte se až na dno nejhlubší potápěčské věže v ČR (8,5 metru). Nově nabízíme i víkendové termíny.

Ponorem vás bude provázet tým velmi zkušených potápěčů instruktorů a divemasterů.

Naším cílem je bezpečnou a pohodovou cestou ukázat, jaký je potápění úžasný sport, který se dá provozovat v jakémkoliv věku.

Vyplňte přihlášku a my se vám ozveme zpět s nabídkou volných termínů.

S sebou na ochutnávku potřebujete jen plavky, ručník, dobrou náladu a chuť začít se potápět. Cena ochutnávky zahrnuje i veškeré zapůjčení potápěčské výstroje.

Zahájení ochutnávky probíhá na prodejně v učebně, kde se společně seznámíte s instruktorem, který vás bude po celou dobu ochutnávky provázet. Dozvíte se, jak bude ochutnávka probíhat a bude prostor pro výběr potápěčské výstroje. Následuje společný přesun do bazénu, kde si popovídáme o teoretické stránce potápění, seznámíte se s obsluhou potápěčské techniky a s bezpečnostními zásadami při potápění. A teď už hurá pod hladinu!

Pojďte s námi zažít neopakovatelné chvíle, které na suchu nevyzkoušíte. Kdo ochutná, chce více – staňte se součástí naší party! Je pro vás připraven kurz OWD, kterým otevřete dveře vašemu životu pod hladinou, do zcela odlišného světa sladkých a slaných vod. Zažijte setkání s radostnými delfíny, důstojnými žraloky, kapustňáky přezdívanými mořské krávy, elegantními mantami, ohroženými želvami a spoustou dalších tvorů. Nestačí jen snít, proplouvat mezi vraky a korály, prozkoumávat jeskyně, obdivovat krásy pod vodní hladinou, vidět podvodní svět i v noci – to musíte prožít! To vše za odborného vedení našich instruktorů s důrazem na vaše bezpečí.

Absolvování našich kurzů je o cestách, ne o jednom cíli, ale zážitcích a radosti z potápění.

POTÁPĚNÍ JE RADOST.

Těšíme se na vás, váš tým Snakesub.

Kdo se rozhodne pro pokračování a absolvování kurzu pro začátečníky OWD u nás a zašle přihlášku do 10 dnů od ochutnávky, získá slevu 500,- Kč z ceny kurzu!

 

Ostatní videa v galerii.

 

 

Cena zahrnuje:

  • teoretickou část výuky
  • zapůjčení kompletní potápěčské výstroje
  • vstup do bazénu a věže
  • min. 20min pod vodní hladinou
  • asistenci instruktora nebo divemastera
  • certifikát o absolvování

 

 

Podmínky:

  • od 10 let se souhlasem rodičů
  • dobrý zdravotní stav (dle vlastního uvážení)
  • touha po dobrodružství

 

Termíny

.

Harmonogram

Sraz účastníků ochutnávky potápění je vždy v centru Snakesub s.r.o, U Nisy 18 v Liberci dle dohody s koordinátorem ochutnávky. K parkovaní vozidel můžete využít bezplatné parkovací místa v našem areálu.

Čtvrteční termíny:

Od 16.30 do 16.55 - zkouška potápěčské výstroje a seznámení se s týmem.

Od 17.00 do 17.30- teoretická část výuky ochutnávky potápění (briefing).

Teoretická část je zaměřena, tak aby vás naučila bezpečným základům potápění, jako je vyrovnání tlaku ve středouší (aby uši neboleli), frekvence dýchání z potápěčské automatiky, odstranění zamlžení masky pod vodní hladinou, komunikaci potápěčskými signály a mnoho dalších užitečných dovedností.

V 17.30 hod. odjezd na bazén a složení potápěčské výstroje v prostoru potápěčské věže.

V 17.50 hod. společný odchod do dětských šaten a do sprchy. Sraz u potápěčské věže v 18.00 hod. Společné sestavení potápěčského přístroje a rozdělení do buddy týmu.

První část ochutnávky bude probíhat v bazénu v dráze číslo 1. V této krátké části se naučíme práci s kompenzátorem vztlaku, s potápěčskou automatikou a pohyb pod vodou. Následně se odebereme do potápěčské věže, kde si můžete prověřit dovednosti, které jste v průběhu ochutnávky měli možnost nastřádat. Po ukončení ochutnávky sraz ve 20.00 hod u šaten a společný přesun k naložení potápěčské techniky do přistaveného auta.

Z části Vaší ochutnávky budou pořízeny fotografie nebo video záznam, který bude vložen na náš webový portál v menu "Galerie a video" popřípadě na náš Facebookový profil.

Tento harmonogram byl sepsán pro Vaši lepší orientaci a věříme, že si užijeme společné chvíle pod vodní hladinou. Změny jsou vyhrazeny.

Nedělní ochutnávky mají jiný časový průběh(zasíláme včas před ochutnávkou), obsahem jsou nedělní ochutnávky identické s těmi čtvrtečními.

Vyvarujte se prosím užití a to minimálně 2 hodiny před ochutnávkou potápění tablet na tlumení bolesti, jako brufen ibubrufen atd. V rámci ochutnávky Vám vysvětlíme proč užití nedporučujeme. Děkujeme

 

FAQ

Nejčastěji kladené otázky budou postupně zodpovídány.