novinky-detail

Potápění a jedlá soda

Středa, 17. říjen, 2018

Potápění a jedlá soda

Po kliknutí na obrázek se obrázek zvětší.

Představujeme nejuniverzálnější  plně ekologický čistící prostředek - jedlá soda.

Je nejen všestranným čističem a pohlcovačem pachů, ale je také mimořádně šetrná k životnímu prostředí.

Jedlou sodu a její mnohostranné využití zná každý, my bychom však rádi představili její využití v péči o potapěčské vybavení.

Ať už se potápíte ve studených nebo teplých vodách, využíváte suchý či mokrý potápěčský oblek, vždy je důležitá i následná péče, která Vám prodlouží životnost a bezproblémovost obleků.

V tento moment přichází inovace v rychlém ošetření potápěčské výstroje.

Asi každý už někdy řešil přebytečnou vlhkost a zápach z botiček. Stačí botičky vysypat jedlou sodou, nechat pár minut působit a problém je vyřešen.

Stejně tak je prostředek vhodný v péči o podobleky a mokré neopreny. Praní potápěčským podoblekům škodí a snižuje teplený komfort.  Stačí podoblek posypat a nechat působit a následně oprášit. Podoblek je zbaven zápachu a může dál kvalitně izolovat.  Jedlá soda svým unikátním složením zabraňuje šíření bakterií, tvoření plísně a dalším tělu škodlivým látkám.

A navíc:

Krystalická struktura funguje jako abrazivo, avšak bez poškrábání povrchů a mírná zásaditost zase napomáhá k rozpouštění mastnoty. Proto naši sodu využijete v kuchyni, při praní prádla a jako prevenci zatuchlé pračky. Dále se dá využít jako čistič na dětské hračky a jejich dezodorizaci. Také jí vyčistíte pelíšky a hračky Vašich čtyřnohých miláčků.

Využití najdete i v péči o auto a garáž. Bez problémů vyčistíte potahy sedadel a koberečky, stejně tak odstraníte pachy z popelníků a olejové skvrny v garáži.

Složením je 100% hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona), neobsahuje hliník jako protihrudkující látku. Jedlá soda není určena k vnitřnímu užití.

 

zpět na úvodní stránku