Nabídka potápění

800px-Manta_birostris-NOAA.jpg

Přátelé pohodového potápění.

Dovolujeme si Vás pozvat na safari Hluboký jih - ST. Johns, Abu Fandira. Termín 24.-31. října 2009. Dobrá zpráva pro ty kteří chtějí ušetřit dovolenou. V tomto termínu je státní svátek, takže jeden den máte k dobru. Oblíbené safari na nejjižnější reefy v egptské  části Rudého moře - oblast reefů St. Johns a ještě jižněji položená Abu Fandira. Tato donedávna neznámá oblast se stala v posledních letech velmi oblíbená nejen díky bohatým a téměř nedotčeným korálovým útesům,  ale hlavně kvůli hojnému výskytu žraloků šedých, dlouhoploutvých i kladivounů. Zde máte také největší šanci spatřit manty a to často z bezprostřední blízkosti.  Více informací zašleme všem zájemcům a nebo navštivte naše webové stránky, kde je vše uvedeno.

Pro potvrzení Vaší účasti vybíráme zálohu 10000 Kč. Doplatek 40 dní před daným odletem. Všem doporučujeme připlatit  storno poplatek pro případ nemoci či nemožnosti vycestovat na zájezd.

Další novinky

MÁME znovu OTEVŘENO - PRODEJNU otevíráme 10.05.2021

Life-story-plnou-parou-vpred.jpg

7. Květen 2021

Ahoj potápěči, plaváčci a Mořské panny!Znovu otevíráme naši prodejnu SNAKESUB vedle CENTRA BABYLON.Od pondělí 10.05.2021 a věř&…

Výsledky Freedivingu

staticapnea.jpg

5. Květen 2009

Po rozkliknutí jsou zde jsou k nahlédnutí dosažené výsledky nových freediverů.